21 września 2020 r. Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

  NAJWIĘKSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
2018-2019
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
15 stycznia - Mrozy - wyniki
 
 

 

 

15 stycznia 2015 r. (czwartek) w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Mrozach odbyły się eliminacje miejsko-gminne VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędowe Serce Mazowsza” 2015.

Komisja konkursowa w składzie: Iwona Kobylińska, Krzysztof Boruta zadecydowała, że Miasto i Gminę Mrozy na finale wojewódzkim w Siedlcach będą reprezentowali:

 

Zespół KRESKA 
Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim
Opiekun: Renata Bakuła

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR